Geliu pristatymas - Geles i namus - Puokštės

Apie mus

INTERFLORA - APIE MUS

Fleurop-Interflora užima lyderės pozicijas pasaulinėje rinkoje. Tai žymi gėlių pristatymo paslaugas teikianti firma Europoje, vienijanti per 50 000 kruopščiai atrinktų pačių solidžiausių gėlių parduotuvių, veikiančių daugiau nei 150 šalių. Jau daugiau nei 95 metus Fleurop bei Interflora ir prekės ženklas „Mercury“ siejami su ypač aukšta floristinės produkcijos kokybe ir aukšto lygio klientų aptarnavimu.

Fleurop ir jos visame pasaulyje veikianti tiekimo sistema buvo įkurta 1927 m. 1946 m. Florist Transworld Delivery, Interflora British Group ir Fleurop-Interflora suvienijo savo jėgas ir įsteigė naują gėlių tiekimo visame pasaulyje organizaciją. Šiandien Fleurop-Interflora kiekvienais metais įvykdo daugiau nei 25 mln. užsakymų.

Fleurop-Interflora organizacija dirba naudodama pačias pažangiausias telekomunikacines technologijas. Užsakyti gėles XX a. pradžioje buvo galima tik per telegrafą. Šiandieninė situacija visiškai kitokia - naudodamasi kompiuteriu apdorota informacija ir naujausiomis informacinėmis priemonėmis, tokiomis kaip internetas, Fleurop-Interflora yra pajėgi greitai įvykdyti daugybę užsakymų. Dėl taikomų techninių naujovių iki šiol naudotas šūkis "Gėlės į visas pasaulio šalis" dabar gali būti pakeistas kitu - "Gėlės per kelias valandas į bet kurį pasaulio kraštą".

 

INTERFLORA LIETUVOJE:


Tel: +370 6544 2449
Tel: +370 5210 1792

e-mail: info@interflora.lt

Fleurop-Interflora NE Europe LLC
Vabaõhumuuseumi tee 2A
13522 Tallinn / Estonia
Reg. nr: 11152227