Geliu pristatymas - Geles i namus - Puokštės

Koronos viruso (COVID-19) informacija

NAUJA! Bekontaktinio gėlių pristatymo vadovas

Koronos virusas pakeitė mūsų visų gyvenimą ir pokyčiai sukelia daug neaiškumų. Vienas dalykas, į kuriuo galite tikėtis, yra mūsų paslaugos saugumas - mūsų klientų ir floristų sveikata ir gerovė yra svarbiausias mūsų prioritetas! Atidžiai laikomės visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Vyriausybės nustatytų taisyklių ir instrukcijų, mūsų floristai užsakymus priima ir pristato tik tada, kai tai daryti yra saugu.

Šiuo metu priimame ir pristatome visus užsakymus visuose 5 didžiausiuose miestuose - Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevežys, kituose miestuose pristatome jeigu turime galimybę ir gėlių, informuosime Jus jeigu pristatyti negalėsime.

Atkreipkite dėmesį, kad mažesnių vietovių gėlininkams gali būti sunku gauti iš tiekėjų gėles, todėl gėlių pasirinkimas gali būti ribotas arba labai sumažėjęs. Paprašėme floristų padaryti viską, kad Jūsų sveikinimai ir geriausi linkėjimai su gėlėmis pasiektų jų gavėjus. „Interflora“ klientų aptarnavimo tarnyba stengsis kiek įmanoma labiau suderinti visus pakeitimus su siuntėjais, tačiau laukiame Jūsų supratimo, jei pristatytos gėlės bus skirtingos.


Bekontaktinis pristatymas

Nuo šiandien mes taip pat siūlome visiškai bekontaktinį gėlių pristatymo galimybę. Tokiu būdu jūs galite leisti floristui ramiai palikti gėles tinkamoje vietoje gavėjui. Floristas skambina durų skambutį arba telefonu praneša gavėjui, kur siuntinys yra. Mūsų svetainėje yra specialus langas (Pageidaujamas pristatymo laikas - Pastabos), kuriame galite parašyti išsamias instrukcijas, kaip floristas be kontaktų gali pristatyti gėles.


Mes patariame gėlininkams, pristatydami prekes, vadovautis šiais nurodymais:

  • Padėkite gėles į saugią vietą.
  • Paspausti durų skambutį, norėdami įspėti gavėją, kad pristatymas įvyko, jei gavėjas atsakys, atsistokite už dviejų metrų nuo durų.
  • Jei durys neatidaromos, įdėkite kortelę su informacija, kur gauti gėles, į pašto dėžutę.
  • Kai gavėjas atidaro duris, būkite ne arčiau kaip 2 metrai nuo asmens bendraujančio su Jumis, kad įsitikintumėte, jog gėlių pristatymas yra bekontaktis.

Adresų pakeitimas

Daugelis įmonių perėjo prie nuotolinio darbo. Jei jau pateikėte užsakymą pas mus ir paaiškėjo, kad jūsų pristatymo adresas pasikeitė, praneškite mums kuo greičiau telefonu +370 5 2101 792 arba info@interflora.lt. Mes pristatome gėles į tikslią vietą!Nepaisant sunkmečio, mes dedame visas pastangas, kad jūsų artimieji saugiai priimtų sveikinimus.