Koronos viruso (COVID-19) informacija ir galimi apribojimai

Koronos virusas pakeitė mūsų visų gyvenimą ir pokyčiai sukelia daug neaiškumų. Vienas dalykas, į kuriuo galite tikėtis, yra mūsų paslaugos saugumas - mūsų klientų ir floristų sveikata ir gerovė yra svarbiausias mūsų prioritetas! Atidžiai laikomės visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Vyriausybės nustatytų taisyklių ir instrukcijų, mūsų floristai užsakymus priima ir pristato tik tada, kai tai daryti yra saugu.

Šiuo metu priimame ir pristatome visus užsakymus visuose 5 didžiausiuose miestuose - Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevežys, kituose miestuose pristatome jeigu turime galimybę ir gėlių, informuosime Jus jeigu pristatyti negalėsime.

Atkreipkite dėmesį, kad mažesnių vietovių gėlininkams gali būti sunku gauti iš tiekėjų gėles, todėl gėlių pasirinkimas gali būti ribotas arba labai sumažėjęs. Paprašėme floristų padaryti viską, kad Jūsų sveikinimai ir geriausi linkėjimai su gėlėmis pasiektų jų gavėjus.

Jei floristas negalės dėl riboto gėlių pasirinkimo padaryti Jūsų užsakytos puokštės, jis ją pakeis tos pačios vertės puokšte floristo pasirinkimu „Dienos puokšte“.

„Interflora“ klientų aptarnavimo tarnyba stengsis kiek įmanoma labiau suderinti visus pakeitimus su siuntėjais, tačiau laukiame Jūsų supratimo, jei pristatytos gėlės bus skirtingos.

Bekontaktinis pristatymas

Interfloros floristai dėvi kaukes, siūlome visiškai bekontaktinį gėlių pristatymo galimybę. Tokiu būdu jūs galite leisti floristui ramiai palikti gėles tinkamoje vietoje gavėjui. Floristas skambina durų skambutį arba telefonu praneša gavėjui, kur siuntinys yra. Mūsų svetainėje yra specialus langas (Pageidaujamas pristatymo laikas - Pastabos), kuriame galite parašyti išsamias instrukcijas, kaip floristas be kontaktų gali pristatyti gėles.

Mes patarėme mūsų floristams, kad pristatant užsakymą reikia vadovautis žemiau pateiktomis instrukcijomis:

  • Pagal instrukcijas gėles padėkite saugioje vietoje.
  • Paskambinkite prie durų, kad įspėtumėte gavėją, kad pristatymas atvyko, ir tada atsitraukite dviem metrais nuo durų, kad užtikrintumėte saugų ir bekontaktį ryšį, tuo atveju, jeigu gavėjas atidarė duris.
  • Viruso plitimo metu gavėjo parašas laikinai nereikalingas.
  • Interfloros floristai dėvi kaukes.

Adresų pakeitimas

Daugelis įmonių perėjo prie nuotolinio darbo. Jei jau pateikėte užsakymą pas mus ir paaiškėjo, kad jūsų pristatymo adresas pasikeitė, praneškite mums kuo greičiau telefonu +370 5210 1792 arba info@interflora.lt. Mes pristatome gėles į tikslią vietą!

Nepaisant sunkmečio, mes dedame visas pastangas, kad jūsų artimieji saugiai priimtų sveikinimus.