Raskite tinkamą dovaną

Mano Žmonės
Ypatingų datų priminimas

Pridėkite savo draugus, artimuosius ar bendradarbius į "Mano Žmonės" ir Interflora primins Jums kada artėja svarbi data. Tokiu būdu užsakyti gėles „Mano Žmonėms“ yra greičiau ir pigiau!

Priėti žmogų

Nei viena svarbi data nebus pamiršta!

Primename jums Jūsų artimųjų datas laiku, kad Jūs visada atsiųstumėte sveikinimus tinkamą dieną.

Pridėk žmonės ir svarbias datas!

Pasirinkite „Mano Žmonės“ po vieną arba naudokite prenumeratos istoriją.

Rekomenduojame tinkamas gėles

Tam, kad sutaupyti laiko, floristas kiekvienam rekomenduos tinkamas gėles.

Geriausios kainos

Mano žmonėms gėlės ir dovanos visada yra 2% pigesnės.Mūsų floristai įvykdys jūsų užsakymą su dideliu atsidavimu
Milijonas šypsenų

Interflora Lietuva jau daugiau nei 30 metų teikia aukštos kokybės gėlių ir dovanų pristatymo paslaugas.

Asmeninis priėjimas

Kiekviena „Interflora“ rankų darbo puokštė yra pagaminta vietinėje gėlių parduotuvėje, o gavėjui ją įteikia užsakymą įvykdžiusio floristo kurjeris.

Aukščiausios kokybės gėlės

Mūsų puokštės visada gaminamos iš geriausių ir šviežiausių gėlių tuo tikslu, kad puokštė ilgiau džiugintų gavėją.

Speciali kolekcija Deluxe

Fleurop-Interflora tarptautiniu mastu pripažintos specialios „Deluxe“ kolekcijos gėlių kompozicijos yra gaminamos tik Lietuvos apdovanojimus pelniusių floristų ir pristatomos prabangiai supakuotos.

Į Deluxe gaminių užsakymą įeina asmeninis floristo gėlių kurjeris ir skiriamas ypatingas dėmesys. Iš „Deluxe“ serijos galite pasirinkti rožių puokštes, nuotakos puokštes, iš gėlių pagamintus papuošalus ir laidotuvių vainikus.

Pažvelk daugiau

Interflora – gėlių pristatymas į namus nurodytu adresu Vilnuje arba visoje Lietuvoje

Interfloros floristų kruopščiai sukomponuotų puokščių ir gėlių pristatymas

Interflora siūlo gražias puokštes ir įvairų skintų gėlių pasirinkimą kartu su pristatymu į namus, darbovietę arba Jūsų nurodytu kitu adresu.

Mūsų vietiniai floristai kasdien dirba su gėlėmis ir nepriekaištingai sukomponuos gražią puokštę arba kompoziciją, ir atsakingai pristatys Jūsų užsakymą gavėjams asmeniškai į rankas. Šviežios gėlės ir floristų profesionalus darbas bei asmeninis aptarnavimas – tai Interfloros kokybiškumo ženklas daugiau kaip 150 pasaulio šalyse.

Interfloros gėlių puokštės - nuostabios dovanos

Fleurop-Interflora tarptautiniu mastu pripažintos Deluxe kolekcijų gėlių kompozicijos yra sukomponuotos ir visada prabangiai supakuotos vienų geriausių profesionalių Lietuvos floristų. Mūsų floristai skiria ypatingą dėmesį Deluxe užsakymams, kuriuos pristato floristų asmeniški kurjeriai. Iš Deluxe linijos galite išsirinkti rožių puokštes, gėlių papuošalus ir laidojimo vainikus.

Užsisakykite gėles tai pačiai dienai ir kurjeris sėkmingai pristatys užsakymą

Lietuvoje Interflora teikia kokybiškas gėlių ir dovanų pristatymo paslaugas daugiau nei 30 metų.

Su meile floristų pagamintos gėlių puokštės eilę metų džiugina mūsų klientus. Gėlių pristatymas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kt. Lietuvos miestuose, o taip pat visame pasaulyje yra visiškai nesudėtingas - užsakymą galima suformuoti internetu per kelias minutes ir mūsų floristai užsakymą pristatys į namus arba kitu nurodytu adresu.

Jei pageidaujamas tos pačios dienos pristatymas, užsakymą prašome suformuoti iki 16 val. darbo dienomis ir iki 12 val. šeštadieniais. Kasdien daugiau nei 250 floristų dirba Interfloros gėlių salonuose, kurie pristato Jūsų užsakytas gėles visoje Lietuvoje. Didžiuosiuose miestuose kaip: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, rasite mūsų floristus skirtinguose miesto dalyse.

Nuolatiniams klientams visada geriausi pasiūlymai

Interfloros nuolatiniai klientai gali pasinaudoti bent kartą per mėnesį nuolaidos pasiūlymu, taip pat yra visada informuojami apie ypatingus pasiūlymus anksčiau nei kiti klientai.

Ar ieškote geriausių pasiūlymų raudonoms rožėms, tulpių puokštėms arba skintoms gėlėms užsisakyti? Valentino, Moters ir Motinos dienos proga anksti suformuoti puokščių užsakymai pristatomi pirmumo tvarka.

Pasirinkite sezono dienos puokštę ir galėsite būti tikri, kad floristo idėjos ir šviežiausios gėlės sukurs gražią ir nepamirštamą staigmeną. Kiekviena puokštė yra ypatinga ir unikali.

Siųskite šviežias gėles kiekvienai progai

Siūlome platų gėlių kompozicijų asortimentą pristatymui į namus ir biurą.

Interfloroje galite užsisakyti nuotaikingų gimtadienio puokštes, nuoširdžią Motinos dienos progai skirtą puokštę, romantiškas Valentino dienos rožes, prabangias moters denos progos puokštes, spalvingas vasaros gėles absolventams užuojautos puokštes, gedulo kompozicijas, gedulo vainikus ir daug daugiau.

Mūsų vitaminų kurjeriai ir vyno specialistai tiekia gražiai supakuotus ir su gėlėmis susijusius vaisių krepšelius, gurmaniškus krepšelius, pyragus ir tortus bei kokybiškus nealkoholinius vynus. Taip pat prie gėlių galite įdėti rankų darbo šokoladą, saldainių dėžutę ar kokybišką gėrimą.

Kalėdoms ir Naujiesiems metams galite rasti kalėdinių eglučių, kalėdinių kompozicijų, kalėdinių vainikų, puansetijų. Velykoms siūlome šventinių krepšelių.

Galite būti tikri, kad Interfloros gėlių salonas turės didelį dovanų pasirinkimą Jūsų svarbiausiems žmonėms. Mūsų internetinėje svetainėje rasite įvairių skintų gėlių pasirinkimą – jei Jūsų artimam žmogui patinka rožės, gvazdikai, gerberos, chrizantemos, orchidėjos arba lelijos. Jeigu pageidaujate ieškoti gėlių ir dovanų pagal progą, pasirinkite tiesiai gimtadienio, santuokos, vaiko gimimo, užuojautos arba kitą siūlomą kategoriją.